Hakkımızda

Biz Kimiz?, Neler Yaparız?

"Ve artık zaman geldi, bugüne kadar birçok kurum ve kuruluşa işlerini internete taşımanın yollarını anlattık, klavuzluk yaptık. Fakat en sonunda "elektronik ticaret" dünyasında kendimizede bir yer ayırmaya karar verdik."

Prizma Medya 2007 yılında İstanbul'da kuruldu ve faaliyetini Mecidiyeköyde devam ettirmektedir. Çalıştığı her bir firma için özenle interaktif ortamda fikirler geliştirerek bunları projelendirmiştir. Faaliyet alanları arasında Grafik Tasarım, Web Sitesi Tasarım ve Programlama, Elektronik Ticaret, Fotoğrafçılık ve daha birçok alt branş barındırmaktadır. Müşterilerinin beklentilerini karşılamak için takım ruhu ile gece gündüz çalışan ve üreten bir ekibe sahiptir. Elektronik ticaret konusunda işin nasıl yapıldığına dair, Lojistik'ten ürün teminine, müşteri hizmetlerinden, platformun ihtiyaçlarına yönelik kuruluşunun öncesinden beri yaklaşık 13 senelik bilgi birikimine sahiptir.
Ucuztercih.com sitesi Prizma Medya bünyesinde yer alan projelerden biridir ve "Her zaman ucuz kalmayı hedefleyen alışveriş sitesi." sloganıyla müşterisine mümkün olan en iyi fiyatı sağlamayı misyon olarak belirlemiştir. .İnternet üzerinden ürün almak isteyen ziyaretçilerimizin isteklerini biliyor ve çözüm sağlamak için çalışıyoruz. ve Bu anlamda daha önce müşterilerimiz için sağladığımız elektronik ticaret platformlarında kazandığımız deneyimi kendi sitemizde müşterilermize sunmayı amaç edindik.
Bizleri daha yakından tanımak için buraya tıklayarak, kurumsal web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Keyifli Alışverişler Dileriz.
Ucuztercih.com Ekibi.

Kurumsal Bilgiler

Ucuztercih.com bir Prizma Medya iştirakidir.

Lokasyon Bilgileri

Musabey Sk. Huzur Apt. 8/A
Mecidiyekoy - Istanbul

İletişim

Müşteri Destek Hattı : 0212 267 0727

Mobil Destek Hattı : 0532 734 05 30